Preloader

O nás

Firma Mostini s.r.o. se zabývá výhradně zakázkovou výrobou a dodáváním originálního nábytku každému zákazníkovi přesně na míru i podle jeho speciálního požadavku na design nebo úpravy designu. Každý zákazník může sledovat výrobu každého kusu nábytku prostřednictvím fotodokumentace, kterou postupně schvaluje.  Z tohoto důvodu spolupracujeme jen s malými rodinnými truhlářskými dílnami, které jsou flexibilní a které plní dodací termíny. Masivní nábytek pro naše zákazníky vyrábí tudíž jen profesionální truhláři z kasty truhlářů, kteří přebírají toto řemeslo z generace na generaci. Nejedná se tedy o velkovýrobu, kde je nábytek vyráběn nevyučenými truhláři, kteří pracují za mzdu a nesdílí tak hrdost kasty truhlářů, která spočívá v sebevědomém předání co nejkvalitnějšího nábytku s ohledem na částečně ruční výrobu.

Naším krédem je vyrábět tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné v Indii docílit částečně ruční výrobou, kterou není možné dosáhnout dokonalého zpracování dřeva jako na elektronicky řízených strojích. V tom také spočívá originalita a neopakovatelnost každého jednotlivého kusu. Tento vyjímečný nábytek můžeme navíc prodávat za poměrně velmi nízké ceny, a to díky našemu konceptu nízkých dovozních a prodejních nákladů. Tento koncept byl možný založit jen díky velkým zkušenostem z let 2005 - 2010, kdy jsem pracovně strávil v indických továrnách v souhrnu celkem 3 roky prací s indickými majiteli továren a s indickými truhláři. Takovéto dlouhé období nestrávil v tomto časovém rozmezí a v tomto průmyslu žádný jiný zahraniční dovozce nábytku. Stardardní doba strávená zahraničními dovozci v tomto klimaticky velmi náročném prostředí je většinou jen jeden týden v roce. Díky této výhodě je Mostini s.r.o. jediným dovozcem na celosvětovém trhu, který dováží z Indie jen výhradně nábytek na míru.

Mostini s.r.o. vyrábí  nábytek ze čtyř druhů dřevin a to z palisandru, akácie, manga a recyklovaného dřeva z indického venkova.
Stejně tak je možné vyrobit a dodat na míru i zahradní nábytek z masivu akácie a starého hrubě opracovaného a recyklovaného dřeva z indického venkova.

Pokud si tedy přejete zařídit Váš dům, byt, hotel, restauraci či venkovní prostory originálním, stylovým, nevšedním a zajímavým nábytkem přesně na míru, pak jste na správné adrese. 

Mé motto

James Cameron

Ochota poradit, přátelský přístup, laskavost, zodpovědnost. Každý zákazník je pro mě stejně důležitý a s každým zákazníkem jsem vždy připravený komunikovat 7 dnů v týdnu i ve večerních hodinách. Mým cílem je dodat dokonale vyrobený a zkontrolovaný nábytek, který zákazník dostane i s příběhem.
 


KONTROLA BOTNÍKU OD TRUHLÁŘE  (PŘED MOŘENÍM A LAKOVÁNÍM)